جزییات خبر

به مناسبت حماسه سوم خرداد،

سالروز آزاد سازی خرمشهر،مدیر منطقه اردبیل با خانواده شهید آذرعربلو دیدار و گفت و گو کرد

(یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸) ۰۸:۴۹

مدیر منطقه اردبیل با حضور در شهرستان مشکین شهر با خانواده شهید آذرعربلو دیدار کرد

 

به گزارش روابط عمومی منطقه اردبیل سید حجت مدنی مدیر منطقه اردبیل به همراه معاونین  بازرگانی و اداری مالی و روسای عملیات و تاسیسات ، حراست ، روابط عمومی و ناحیه مشگین شهر در منزل شهید محمد آذر عربلو در شهرستان مشکین شهر حضور یافته وبا همسر و فرزندان این شهید گرانقدر دیدارکردند .

سید حجت مدنی در این دیدار  با ابراز خرسندی از ملاقات و دیدار با خانواده شهید آذر عربلو در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: دیدار با خانواده های شهدا تجدید میثاق با آرمان های آنان است و موجب دریافت انرژی بیشتر برای ادامه فعالیت های کاری ما می شود.

مدیر منطقه اردبیل ضمن گرامیداشت حماسه سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر اظهار کرد: با گذشت سی و هشت سال از عملیات بیت المقدس و دوران دفاع مقدس هنوز یاد شهدا همچنان زنده و جاویدان است.

مدنی خانواده شهدا  را الگوی مناسبی برای مقاومت و ایثار دانست و تصریح کرد: امروز نیز با همدلی و همراهی مردم و دعای خانواده های شهدا توطئه همه دشمنان خنثی شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا پشتیبان نظام انقلاب اسلامی هستند گفت: مادران شهدا مایه عزت و سربلندی نظام اند.و مسئولان نباید وظیفه خود در برابر خانواده های معظم شهدا ،فراموش کنند و عزت و سربلندی ایران اسلامی به برکت خون شهدا است.

خانواده شهید آذر عربلو نیز  در این دیدار ضمن تشکر از مدیر منطقه و هیئت همراه  اظهار کرد: خانواده های شهدا انتظار زیادی از مسئولان ندارند و شکوفایی ایران اسلامی خواسته خانواده های شهدا است.

در پایان این دیدار به رسم یادبود ازسوی مدیر منطقه اردبیل از  همسر  شهید آذر عربلو تقدیر شد.

قابل ذکر است که فرزند شهید آذرعربلو، مهرداد آذر از همکاران شرکتی می باشد که در حین کار در انبار نفت شهید بهفر اردبیل دچار حادثه شده و تحت درمان می باشد .


سوم خرداد
سوم خرداد
سوم خرداد

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

اردبیل - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان جهاد - ساختمان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل 

شماره تماس شرکت :4-33331551 - 045

شماره روابط عمومی : 33335353 - 045

شماره پیامگیر منطقه :33336669-045

کدپستی ستاد منطقه : 5165699633

مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران : 09627