جزییات خبر

تجلیل از همکار بازنشسته شرکتی شاغل در ناحیه مشکین شهر

(یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸) ۱۵:۰۶

مدیر منطقه اردبیل به همراه تنی چند از همکاران ستادی با حضور در منزل همکاربازنشسته ،کمال فضایی از وی تجلیل کردند.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه اردبیل ؛ به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر ،سید حجت مدنی به همراه معاونین بازرگانی ، مالی اداری و روسای حراست ، تاسیسات عملیات ، ناحیه مشگین شهر ،تامین توزیع و روابط عمومی با حضور در منزل شخصی همکاربازنشسته کمال فضایی واقع در شهرستان مشگین شهر  ،از وی تجلیل بعمل آوردند.

مدنی  به موفقیت‌ها و تعهدات تحقق‌ یافته توسط منطقه اشاره کرد و افزود: این موفقیت‌ها حاصل تلاش همه کارکنان و کسانی است که اکنون به افتخار بازنشستگی نایل آمده‌اند.

در ادامه  مدیر منطقه اردبیل ضمن تقدیر و تجلیل از تلاش همکاران بازنشسته گفت: باید حرمت و کرامت این عزیزان که بهترین سال‌های عمرشان را در راه خدمت به جامعه صرف کرده‌اند حفظ شود و تجربه ارزشمند آنان به نسل فعلی منتقل گردد.

در این مراسم کمال فضائی ضمن تقدیر از مدیر و کارکنان منطقه اردبیل  و یادآوری شادیها و سختی های سال های خدمت خود  و همچنین ذکر مسایل خاص صنعت نفت در سال های جنگ تحمیلی ، از همکاران جوان خواستند که قدر نیروی جوانی و امکانات موجود را بدانند و تا فرصت هست قدمی برای رشد و پیشرفت کشور بردارند .

درپایان این دیدار ، مدیر منطقه اردبیل با اهدای لوح تقدیر از همکار بازنشسته کمال فضائی  تجلیل کرد .

شایان ذکر است که آقای کمال فضائی از همکاران تلاشگر شاغل در ناحیه مشکین شهر بودند که پس از 36 سال تلاش در اردیبهشت ماه سال 1398 به درجه پر افتخار بازنشستگی نائل شدند.


تجلیل

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

اردبیل - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان جهاد - ساختمان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل 

شماره تماس شرکت :4-33331551 - 045

شماره روابط عمومی : 33335353 - 045

شماره پیامگیر منطقه :33336669-045

کدپستی ستاد منطقه : 5165699633

مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران : 09627