جزییات خبر

بازدید سردار حیدری معاون سازمان پدافند غیر عامل کشور ازانبار نفت شهید بهفر اردبیل

(پنج شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۴۷

سردار حیدری معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیر عامل کشور، همچنین علیپور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ،زنجانی فرماندار شهرستان اردبیل و هیات همراه از تاسیسات انبار نفت اردبیل بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل: سید حجت مدنی  مدیر منطقه در این بازدید ضمن خوش آمد گوییم موارد لازم  را  در خصوص اهمیت توجه و اهتمام ویژه به موضوعات پدافند غیرعامل در همه سطوح سازمانی و همچنین نقش موضوعات پدافند غیرعامل در نگهداشت  تاسیسات نفتی، ارائه نمود
مدنی در ادامه گزارشی از اهم اقدامات انجام شده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل  در حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در تاسیسات انبارهای  نفت منطقه  ارائه نمود.
در ادامه سردار حیدری ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات و زحمات مدیریت و همکاران شرکت ملی پخش منطقه اردبیل در حوزه پدافند غیرعامل توضیحاتی در خصوص سیاست های کلی نظام در حوزه پدافند غیرعامل و انطباق اقدامات صورت گرفته شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بندهای سیاست های کلی نظام در حوزه پدافند غیرعامل از جمله مسئله انتقال و خروج انبار نفت از مراکز جمعیتی و مسکونی داخل شهر به بیرون از شهرو توجه ویژه نزدیکی به نقاط مرزی  را ارائه نمود.

علیپور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری ضمن عرض خدا قوت از زحمات مدیر و مجموعه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اردبیل  تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه به بازدید از محوطه های عملیاتی انبار نفت پرداخته و از انبار مدیریت  بحران منطقه دیدن کردند.
در این بازدید بر اساس اهم اقدامات صورت گرفته منطقه که طی گزارشی به میهمانان ارائه شده بود از کلیه قسمت های درج شده در گزارش از جمله محوطه تخلیه و بارگیری، مخازن، دیزل ژنراتور برق اضطراری، اتاق کنترل، ، انبار بحران  و سایر قسمت های انبار نفت بازدید بعمل آمد، که در نهایت مورد رضایت بازدیدکنندگان قرار گرفت.


پدافند غیر عامل
پدافند غیر عامل
پدافند غیر عامل
پدافند غیر عامل
پدافند غیر عامل
پدافند غیر عامل
پدافند غیر عامل
پدافند غیر عامل

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

اردبیل - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان جهاد - ساختمان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل 

شماره تماس شرکت :4-33331551 - 045

شماره روابط عمومی : 33335353 - 045

شماره پیامگیر منطقه :33336669-045

کدپستی ستاد منطقه : 5165699633

مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران : 09627