جزییات خبر

نشست صمیمانه مدیرمنطقه اردبیل با فرماندهی انتظامی استان اردبیل

(شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸) ۱۷:۲۸

مدیر شرکت نفت منطقه اردبیل به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور ددر دفتر کار فرماندهی نیروی انتظامی استان با وی دیدار و گفتگو کرد .

 

به گزارش روابط عمومی منطقه اردبیل  ، سید حجت مدنی مدیر منطقه اردبیل به همراه معاون مالی اداری و روسای حراست ، روابط عمومی و ناحیه مرکزی  با سردارهوشنگ حسینی  فرمانده نیروی انتظامی استان  دیدار و گفتگو کردند.

در این نشست که در مقر فرماندهی نیروی انتظامی استان انجام شد مدیر منطقه اردبیل  ،ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و  انتصاب سردار حسینی به فرماندهی این نیرو در استان بیان داشت : حمایت و اعتماد مردم و جامعه بزرگ‌ترین و ارزشمندترین سند افتخار و نقطه قوت نیروی انتظامی در انجام مأموریت‌ها و تولید و تأمین امنیت در عرصه‌های مختلف است.

مدنی در ادامه افزود : ((حرکت عظیم میلیون ها زائر و عاشق حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین حسینی در سایه تلاش و کوشش هزار نیروی فداکار و عاشق امام حسین (ع) می باشد ، کهدر نیروی انتظامی  وظیفه تأمین امنیت آنها را عهده دار شده اند.))

در این دیدار مدنی  ضمن تقدیر وتشکر از زحمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی استان در خصوص برگزاری نظم و امنیت و همکاری با شرکت نفت منطقه در جلوگیری از عرضه خارج شبکه مواد نفتی  با لوحی از این عزیزان قدردانی کرد.

در این دیدار نیزسردار حسینی  فرمانده جدید نیروی انتظامی استان  ضمن خیرمقدم به مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل و هیئت همراه ،از حضور و توجه مدیر و کارکنان این شرکت  تشکر نموده و با اشاره به تلاشهای شبانه روی نیروی انتظامی اعلام داشت که : همدلی و مشارکت مسئولین علی الخصوص جنابعالی و همکاران محترمتان در شرکت نفت اردبیل باعث دلگرمی و انگیزه ما خادمین نظام مقدس جمهوری اسلامی در انجام وظایف خطیردر حفظ امنیت و آرمش کشور ، می باشد .

وی ادامه داد :  بنده نیز این هفته را که تنها متعلق به نیروی انتظامی نمی باشد و مختص مردم کشور عزیزمان است به شما و هم استانی های عزیز تبریک گفته   ، وباتوجه به اینکه ایجاد جامعه امن و کاهش  جرم و جنایت تنها از طریق  همدلی و مشارکت مسئولین و مردم در کمک به کارهای خطیر پلیس امری ضروری و واجب است و نیروی انتظامی در خصوص برگزاری نظم و امنیت در راستای منویات مقام معظم رهبری نقش حساس خود را  چون همیشه به نحو احسن ایفا خواهد کرد. و نیروی انتظامی براساس وظایف محموله در خدمت آحاد مردم استان می باشد


نیروی انتظامی
نیروی انتظامی
نیروی انتظامی
نیروی انتظامی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

اردبیل - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان جهاد - ساختمان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل 

شماره تماس شرکت :4-33331551 - 045

شماره روابط عمومی : 33335353 - 045

شماره پیامگیر منطقه :33336669-045

کدپستی ستاد منطقه : 5165699633

مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران : 09627