جزییات خبر

آموزش ایمنی و آتش نشانی رانندگان نفتکش در منطقه اردبیل

(دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۴

رئیس HSE شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت : دوره آموزش ایمنی و آتش نشانی برای رانندگان تانکرهای حمل سوخت جهت بالابردن ایمنی برای این عزیان به صورت روتین در منطقه اردبیل برگزارمی شود

به گزارش روابط عمومی منطقه اردبیل   ، صمد جعفری زارع  رئیس HSEشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل  با اشاره به مفید بودن دوره ها و کلاسهای آموزشی با هدف آمادگی و بالا بردن سطح کیفی کار در شرکت ، بیان کرد: این دوره های آموزشی با هدف بالا بردن آمادگی رانندگان تانکر های حامل سوخت به منظور جلوگیری یا مقابله با حوادث احتمالی در تاسیساتهای نفتی و جاده های ارتباطی  برگزار می شود .

وی افزود : با توانمندی رانندگان تانکرهای حامل سوخت و گذراندن دوره های آموزشی ایمنی و آتش نشانی ، می توانند قبل از وقوع حوادث احتمالی پیشگیری کرد و در مدیریت آن نقش موثرتریایفاد نمود . 

جعفری زارع  تنوع سر فصل های آموزشی ویژه این دوره ها را برشمرد و ادامه داد : دوره آموزشی ایمنی و آتش نشانی در  دو روز و به مدت چهار ساعت برای 160 نفر از رانندگان منطقه با سرفصلهای ؛ اهمیت کنترل ایمنی قبل از بارگیری اهمیت تجهیزات ایمنی لازم در نفتکشها بررسی حوادث نفتکشها در یکسال گذشته و ... در سالن آموزش شهید تندگویان انبار نفت اردبیل با همکاری واحد های روابط عمومی و آموزش   برگزار شد .


آموزش ایمنی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

اردبیل - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان جهاد - ساختمان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل 

شماره تماس شرکت :4-33331551 - 045

شماره روابط عمومی : 33335353 - 045

شماره پیامگیر منطقه :33336669-045

کدپستی ستاد منطقه : 5165699633

مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران : 09627