جزییات خبر

دیدار مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با امام جمعه و فرماندار شهرستانهای خلخال و کوثر

(سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰) ۱۵:۳۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل ضمن دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستانهای خلخال و کوثر بهمراه روسای حراست و روابط عمومی منطقه از ناحیه و انبار نفت شهرستان خلخال بازدید کردند.

به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل،سید حجت مدنی مدیر منطقه ضمن قدردانی از تعامل خوب فرماندار شهرستانهای کوثر و خلخال به ارائه گزارشی از عملکرد منطقه پرداخت و گفت: در راستای ارسال سوخت به خانوارهای روستایی و مناطق صعب العبور که از نعمت گاز طبیعی بی بهره اند، شرکت هیچ گونه مشکلی نداشته و توانسته در راستای رسالت اصلی شرکت که سوخت رسانی مطلوب می باشد قدمهای مثبتی بردارد.

مدنی افزود : در خصوص رسیدگی به مشکلات و امورات مردم در بحث سوخت که جزو اولویت های اصلی و کاری شرکت و صیانت از حقوق شهروندی میباشد، در صورت وجود هر نوع مشکل در بحث سوخت ، تلاش بر این است که با بررسی دقیق در اسرع وقت نسبت به رفع موانع احتمالی اقدام گردد.

در خاتمه امام جمعه شهرستان خلخال حجت الاسلام و المسلمین اسدی و فرماندار شهرستانهای خلخال و کوثر از پیگیریهای مستمر، سوخت رسانی مطلوب و تسری بخشیدن به حل مشکلات مردم در امر سوخت رسانی، از سید حجت مدنی مدیر منطقه تقدیر و تشکر کردند.

رسانه جدید

دیدار

دیدار

دیدار

دیدار

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

اردبیل - خیابان امام خمینی - نرسیده به میدان جهاد - ساختمان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل 

شماره تماس شرکت :4-33331551 - 045

شماره روابط عمومی : 33335353 - 045

شماره پیامگیر منطقه :33336669-045

کدپستی ستاد منطقه : 5165699633

مرکز پاسخگویی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران : 09627